West Wednesdays 9 december

Woensdag 9 december
18.00 – 21.00 uur
De Hallen, PuntWG, Tetterode
Gratis entree

WW 11.11.15 expositie Antoinette Nausikaä in PuntWG
Expositie Antoinette Nausikaä in PuntWG tijdens WW op 11 november

Meer informatie over de deelnemende kunstenaars vind je op onze Facebookpagina.

Tour
18:00 – 19:30 uur
Kulter organiseert een wandeling met het Cliques et Claques interventieteam langs de drie WW-locaties, onder leiding van Volle Band met als speciale gast A/V Club en met verrassingen onderweg. Start om 18.00 uur bij Beeldend Gesproken in de Hallen, aankomst om 19.30 uur in Tetterode.

19:30 uur
Opening Weiner Wall met Rob Birza in Tetterode | door M4gastatelier

19:45 – 20:15 uur
Optreden Taraf (Martijn Baaijens en Olivier Schreuder) in Tetterode | door Tiefschnee

20:30 – 21:00  uur
Optreden Fani Konstantinidou in Tetterode | door Tiefschnee

Doorlopend
Beeldend Gesproken (de Hallen)
18.00 – 21.00 Expositie ‘Vrouwen en stemmingen’ van Bert Osinga
19.30 – 20.30 Gallery Talk

PuntWG (WG-plein tegenover nummer 80)
18.00 – 21.00 Expositie Stephan Keppel en Petra Noordkamp

Tetterode (Bilderdijkstraat 165-b)
18.00 – 19.30 DJ the Self | door Gonzo (circus)
18.00 – 21.00 Expositie Rob Birza

Met soep en drankjes in Tetterode

West Wednesdays tijdens ARTWEST
Zaterdag 21 en zondag 22 november | 12.00 – 18.00 uur
PuntWG | ingang WG-plein, tegenover nummer 80

WW tijdens ARTWEST in PuntWG
WW tijdens ARTWEST in PuntWG

Kunstenaars, broedplaatsen en creatieve hotspots openen tijdens ARTWEST hun deuren voor publiek. West Wednesdays presenteert kunst, films, muziek en lekker eten in PuntWG.

Wij zijn West Wednesdays

Beeldend Gesproken – galerie, podium en kunstuitleen
Gonzo (circus) – tijdschrift over muziek, kunst en meer i.s.m. STEIM – studio voor elektro akoestische experimentele muziek
Kulter – art, exhibition, performance, music, words and tours
LIMA – collectie en onderzoek mediakunst
Makeshift Music Cinema Club – club van de artistieke muziekdocumentaire
M4gastatelier – internationale residency en platform
PuntWG – projectruimte en podium voor de kunst

Speciale gasten

Subbacultcha – music and art platform
Stichting BEP – Bellamy Etalage Project
Weekender – exhibition platform
Tiefschnee – experimental music

West Wednesdays 11 november

woensdag 11 november
18.00 – 22:30
gratis entree
Drie locaties: Beeldend Gesproken (in De Hallen), PuntWG en Tetterode

Tour
18.00 – 19.00
Kulter organiseert een avondwandeling langs de drie West Wednesdays locaties met een verrassing onderweg. Start 18:00 bij Beeldend Gesproken in de Hallen, via PuntWG op het voormalig Wilhelmina Gasthuisterrein, en aankomst 19:00 in Tetterode.

Marina 403(adobe 1998)
Beeld: De Nachtwacht van Marina Metaal.

Beeldend Gesproken (De Hallen)
18.00 – 21.00 IK JIJ HIJ/ZIJ WIJ JULLIE ZIJ
Expositie van Marina Metaal
19.30 – 20.30 Gallery Talk
Een interactieve oefening in het aandachtig kijken naar kunst – bij het werk van Marina Metaal.
fb page

PuntWG
ingang WG Plein tegenover nr. 80
18.00 – 21.00 First moments of things I saw
Expositie van Antoinette Nausikaä, boekpresentatie en nieuw werk uit China, onderdeel van haar doorlopende project Stone-time.
fb page

Publicatie van Antoinette Nausikaä.
Publicatie van Antoinette Nausikaä.

Tetterode
Programma van Kulter.proeflokaal en LIMA in het Dijktheater
ingang Da Costakade 160
19.00 – 22.30
Videoprojecties: Martijn Veldhoen, (why do I keep going) FORWARD, 2004, semiconductor, Black Rain (single-channelversie), 2009, Sebastian Diaz Morales, Suspension, 2015
19.30 Eli Gras – solo portable concert
21.30 Pulpy Blossom feat. ARVIND GANGA guitar and sounds
MARIALUISA CAPURSO voice and sounds feat.ELECTRA KIKK [dance]
fb event page

Beeld: Weiner Wall van Erik Odijk.
Beeld: Weiner Wall van Erik Odijk.


Tetterode
Programma van M4gastatelier, Gonzo (circus), Tiefschnee & STEIM in de Marmeren Hal van Tetterode
ingang Bilderdijkstraat 165-b
18.00 Weiner Wall, wandtekening van Erik Odijk
18:45 Roel Meelkop
20:30 Tjong Pow
Met soep en drankjes.
FB eventpage

West Wednesdays is een samenwerking van presentatie instellingen uit Amsterdam West (Hallenkwartier). In de november editie zijn dit: PuntWG, Beeldend Gesproken, Gonzo (circus), Kulter, M4gastatelier, LIMA en STEIM.